wyślij zapytanie
ADSUM LOGO
adsum reklama wizytowki biznes karty

Wizytówki / biznes karty


     Wizytówka towarzyszy chwilom nawiązywania znajomości, jest oznaką uprzejmości i szacunku. Równocześnie jest ona świetną reklamą, dlatego warto jest zadbać o to, aby reprezentowała nas jak najlepiej. Liczą się jej wygląd, treść, styl.  Niewielki format pozwala na ich swobodne przechowywanie w portfelu. Jest ciągle najpopularniejszym sposobem przekazywania danych kontaktowych.
         Proszę wyobrazić sobie spotkanie biznesowe, po którym Twój rozmówca który wywarł na Tobie bardzo dobre wrażenie nie może dać Ci wizytówki? Cały czar profesjonalizmu pryska. Dlatego też nie można sobie pozwolić na brak swojej własnej wizytówki.

     Karty biznesowe oraz kalendarzyki stanowią praktyczną formę reklamy polecaną w zasadzie każdej firmie. Dzięki bogatej gamie zastosowań jest to element, który przyda się w każdym przedsiębiorstwie, które chce uchodzić za prestiżowe. Po tę formę przekazu sięgają już nie tylko małe i średnie firmy, ale także duże korporacje. Dzięki swojej stosunkowo małej formie karta biznesowa jest łatwa do przechowywania np. w portfelu oraz innych podręcznych miejscach.
     Karta biznesowa może pełnić funkcje: wizytówki, kalendarzyka, karty rabatowej, biletu wstepu, karty identyfikacyjnej, itp.Co możemy zaoferować Państwa firmie:


KLIKNIJ I SPRAWDŹ NASZE CENY