wyślij zapytanie
ADSUM LOGO
adsum reklama projektowanie logo

Projektowanie logo firmy


     Logo jest symbolem graficznym, który reprezentuje daną firmę czy też markę. Spełnia ono nie tylko funkcję marketingową ale także informacyjną - dzięki niemu dany produkt jest identyfikowany z daną firmą czy też marką. Logo stanowi także pierwszy element budowanie spójnego i konsekwentnego systemu identyfikacji wizualnej.

        
     Błędnie zaprojektowane logo wiąże się z wieloma problemami. Głównym i zarazem najgorszym błędem, który może pojawić się podczas projektowania logo to właśnie nadanie mu formy powodującej jego błędną interpretację lub wręcz łączenie go z konkurencyjną firmą.  Istnieje też ryzyko negatywnych konfrontacji wiążących się z elementami wykorzystanymi w projekcie logo. Dlatego też musisz mieć świadomość, że projekt logo jest niezwykłym wyzwaniem, które warto powierzyć profesjonalnej firmie z odpowiednią wiedzą oraz doświadczeniem.

 

Zasady jakie powinno spełniać dobre logo:


 

Co możemy Ci zaoferować

     Zaprojektujemy dla Ciebie profesjonalne logo, które będzie dobrze eprezentować Twoje przedsiębiorstwo. Masz swoje pomysły jak powinno wyglądać Twoje logo ale brakuje Ci umiejętności graficznych? Opowiedz nam o tym! Przygotujemy projekt, który sprosta Twoim oczekiwaniom.